Het team

Anneke Verhoef

,

WMO consulent Stadsteam Oudewater

a.verhoef@stadsteamoudewater.nl
06-433 68 422

Fabienne Klinckhamers

,

Jeugd- en gezinswerker Stadsteam Oudewater

f.klinckhamers@stadsteamoudewater.nl
06 – 34657623

Iris van Leeuwen

,

Sociaal werker / WMO consulent Stadsteam Oudewater

i.vanleeuwen@stadsteamoudewater.nl
06 – 82344841

Joanneke Keus

,

Jeugd- en gezinswerker Stadsteam Oudewater

j.keus@stadsteamoudewater.nl
06-82681830

Karin Faber

,

Teammanager Stadsteam Oudewater

k.faber@stadsteamoudewater.nl
06-29493590

Marjoleine Baas

,

Sociaal werker / WMO consulent

m.baas@stadsteamoudewater.nl
06-51630270

Melissa van der Pol

,

Jeugd- en gezinswerker Stadsteam Oudewater

m.vanderpol@stadsteamoudewater.nl
06-31789506

Petra van Dijk

,

Jeugd- en gezinswerker Stadsteam Oudewater

p.vandijk@stadsteamoudewater.nl
06-82331222

Remco Boink

,

Sociaal werker / WMO consulent Stadsteam Oudewater

r.boink@stadsteamoudewater.nl
06-82317606

Tineke Snoek

,

Frontoffice medewerker en WMO consulent Stadsteam Oudewater

t.snoek@stadsteamoudewater.nl
0348 – 561 893

Wineke van Ravenstein

,

Gedragsdeskundige Stadsteam Oudewater / Jeugdteam Montfoort

w.vanravenstein@dethuisbasis.nl
06 – 12 66 69 87